Objednávky plánů a map

obchod@planydopravy.cz
+420 585 561 215
+420 774 152 093

Archiv

Všechna čísla miniseriálu
najdete na adrese
planydopravy.cz/miniserial/

Adresáti

Pokud si nepřejete odebírat tento miniseriál, pak stačí odpovědět na tento email a do předmětu zprávy napsat nezasílat.

Originální odkazy

Autem nebo tramvají, ... Jak se rozhodnete?

V druhém čísle miniseriálu jsme vás informovali o exkluzivní službě, díky které jsou interaktivní plány stále aktuální. Určitě je dobré mít přehled o mimořádnostech, které mohou cestujícím jejich cestu znepříjemnit. Proto jsme využili skvělého informačního systému Ředitelství silnic a dálnic ČR, abychom našim zákazníkům nabídli rozšíření Interaktivních plánů z naší produkce právě o aktuální dopravní uzavírky, omezení, nehody a další důležité zprávy z českých silnic a dálnic.

Nehody, uzavírky, práce na silnici, …

Mimořádnosti ze silnic jsou získávány z celonárodního informačního systému Ředitelství silnic a dálnic ČR. Uživateli se zobrazí v pravém postranním panelu „Mimořádnosti“ formou seznamu, ale i v mapě v podobě interaktivních bodů. Každý typ události má svůj vlastní symbol, takže i pro lajka je mapa snadno čitelná.

Ukázka záznamu o dopravní nehodě. Mapový podklad: © PLANstudio s.r.o. - Automapa; Dopravní informace: © Ředitelství silnic a dálnic ČR; Data veřejné dopravy: © ROPID; Technické řešení, kartografie: © SmartGIS s.r.o.

Spolehlivý a bezúdržbový systém

Dopravní nehody, uzavírky, práce na silnici a další události se zobrazují přesně v okamžiku, kdy jsou do celorepublikové databáze zaznamenány. Naopak v okamžiku ukončení platnosti dopravních informací jsou tyto z plánu odstraněny. Vše je bezúdržbové a fakticky spolehlivé. Uživatelé v Interaktivním plánu vidí vždy aktuální situaci na silnicích.

Kdo neviděl, tak neuvěří

Jestliže máte rádi adrenalin a naprostý pocit volnosti, pak doporučujeme vyzkoušet skok s padákem. Kdo to nezkusil, tak si jen stěží dokáže představit obrovskou dávku endorfinů, kterou při pádu rychlostí kolem 200 km/h vyplaví. Protože ale píšeme o dopravě, volné pády z několika kilometrů nyní necháme být, i když ne tak docela ...

Pokud chceme posoudit pocity z volného pádu například s pocity při extrémním lyžování, pak obě aktivity musíme vyzkoušet. Pokud vybíráme nový televizor, musíme jich několik zapnutých vidět a nejlépe vedle sebe, abychom je mohli porovnat. Podobný princip platí také v dopravě. Pokud cestující mají na výběr více alternativ přepravy, musí mít možnost srovnání. S námi jim tu možnost pohodlně dáte.

Kompletní dopravní informace v Interaktivním plánu od SmartGIS s.r.o.
plánydopravy.cz
 
Tento miniseriál vydává společnost SmartGIS s.r.o. v rámci projektu PlányDopravy.cz. Cílem tohoto projektu bylo, je a nadále bude podporovat veřejnou dopravu ve městě a v regionech mezi jinými způsoby přepravy jako efektivní a významnou alternativu. Podstata podpory spočívá v prezentaci vždy aktuálních a kompletních informací týkajících se provozu v jednom prostředí Interaktivních plánů dopravy. Doména PlányDopravy.cz nabízí všechny interaktivní plány regionálních nebo městských linek, jiná původní schémata linek a dopravní informace ze spřátelených serverů.