Objednávky plánů a map

obchod@planydopravy.cz
+420 585 561 215
+420 774 152 093

Archiv

Všechna čísla miniseriálu
najdete na adrese
planydopravy.cz/miniserial/

Adresáti

Pokud si nepřejete odebírat tento miniseriál, pak stačí odpovědět na tento email a do předmětu zprávy napsat nezasílat.

Originální odkazy

Z domu do domu bez obav

Většina z nás by řekla, že veřejnou dopravou cestuje ze zastávky do zastávky. Ve skutečnosti však cestujeme z místa do místa. Tím místem je většinou adresa domu, bytu, kanceláře, obchodního centra, výstavy, … Nabídněte plánování spojení z domu do domu vašim cestujícím i vy! Máme pro vás řešení, které moc nestojí a přinese velký užitek.

Jedu navštívit Karolínu, která bydlí v Praze, Okružní 22

Jen taková informace už dnes stačí k tomu, abychom cestujícím nabídli spojení z místa, kde se právě nachází, třeba do bytu slečny Karolíny. Do vyhledávacího pole se jednoduše zadá název ulice, případně se upřesní číslo domu a je to!

Chcete vědět, jak tuto možnost nabídnout i vašim cestujícím? Kontaktujte nás.

Letecké snímky a turistické mapy v podkladu jsou velmi praktické

Interaktivní plán od SmartGIS s.r.o. umí poradit na jaké zastávce nastoupit a kde vystoupit. V mapě se zobrazí trasa, která odpovídá skutečnosti. Nejedná se o rovnou čarou pospojované zastávky, což by mělo minimální vypovídací hodnotu. Navíc díky leteckým snímkům a celé řadě jiných podkladových map uživatel získává absolutní přehled o plánované trase a bez obav využije vašich služeb.

Informace o zpoždění v reálném čase

Cestující, který si vyhledal spojení v mapě, je v zásadě spokojený a očekává příjemnou cestu. Náladu mu však může pokazit zpoždění. Kdo by chtěl na zastávce čekat dlouhé minuty či desítky minut na opožděný vlak nebo autobus?!

Víte, že i tomuto riziku lze s našimi plány předejít?

Řešení je pro vás velmi snadné, pokud vozidla mají zabudované GPS přístroje. Stačí standardní konfiguraci Interaktivního plánu rozšířit o modul „zastávkového tabla“ a informaci o reálném zpoždění zobrazovat u každé zastávky.
plánydopravy.cz
 
Tento miniseriál vydává společnost SmartGIS s.r.o. v rámci projektu PlányDopravy.cz. Cílem tohoto projektu bylo, je a nadále bude podporovat veřejnou dopravu ve městě a v regionech mezi jinými způsoby přepravy jako efektivní a významnou alternativu. Podstata podpory spočívá v prezentaci vždy aktuálních a kompletních informací týkajících se provozu v jednom prostředí Interaktivních plánů dopravy. Doména PlányDopravy.cz nabízí všechny interaktivní plány regionálních nebo městských linek, jiná původní schémata linek a dopravní informace ze spřátelených serverů.