Pro plnou funkčnost těchto stránek, stejně jako Interaktivních plánů dopravy, je potřeba mít zaplý JavaScript!

Hledat spojení (na serveru idos.cz)

Logo CHAPS spol. s r.o.

AKCE

Pietní akt za oběti koronaviru na Pražském hradě

Pietní akt za oběti koronaviru na Pražském hradě

Na Pražském hradě se v pondělí dne 10. května 2021 uskuteční mimořádně rozsáhlý pietní akt za oběti koronaviru. Na všech nádvořích Pražského hradu bude ve večerních hodinách zapáleno téměř 30 tisíc svíček za oběti pandemie koronaviru.

Autentické prohlídky: Jaro v Brně

Autentické prohlídky: Jaro v Brně

Je tady jaro a s ním oblíbené procházky městem s průvodci, se kterými můžete poznávat Brno z mnoha úhlů pohledu a témat. V roce 2021 přichází tento projekt navíc s několika novinkami a taky se zbrusu novou vizuální identitou s fotografiemi známého brněnského fotografa Romana France.

Tomáš Šenkyřík - Příběhy z Plačkova lesa

Tomáš Šenkyřík - Příběhy z Plačkova lesa

Výstava je zvukovou a obrazovou sondou do významné, i když rozměry nevelké přírodní rezervace na Jižní Moravě. Nicméně i tak jde o zajímavý příklad místa, napovídajícího o situaci, ve které je krajina u nás, v globálním měřítku.


© kudyznudy.cz

AKTIVITY

Hravá dílna U Slunečnice

Hravá dílna U Slunečnice

Navštivte tvořivou dílnu, kterou najdete na libochovickém náměstí přímo naproti zámku. Dílna je určená pro děti i pro dospělé, kteří se chtějí naučit něco nového. Nabízíme kurzy na paličkování, plstění, drátkování a techniku macramé. V dílně si můžete některé hotové výrobky i zakoupit.

Beachclub Liberec

Beachclub Liberec

Kromě možnosti hry pro širokou veřejnost Beachclub Liberec otevírá beachvolejbalové kroužky i výkonnostní tréninky pro děti od 6-18 let. Tréninky nabízíme také dospělým.

Komunitní centrum jasoň

Komunitní centrum jasoň

Příměstské tábory v Praze 4 ve staré Písnici s krásnou přírodou okolo. Modřanská rokle, louky, koně, rybníky.


© kudyznudy.cz

DOPRAVA

21 let od rušení tratí v Polsku

Letos si připomínáme 21 let od největší vlny rušení železničních tratí v Polsku. Obyvatelé mnoha regionů dodnes pociťují nepříjemné následky.  3. dubna 2000 polské státní dráhy PKP ukončily provoz na železničních tratích o celkové délce 1028 km. Byl to největší škrt v novodobé polské historii. Uplynul jediný den a statisíce Poláků ztratily spojení se světem. […]

Pro veřejnost se 25. 4. 2021 otevřelo nové metro ve městě Tchaj-čung na Tchaj-wanu

Pro veřejnost se 25. 4. 2021 otevřelo nové metro v Tchaj-čung na Tchaj-wanu. Metro bylo otevřeno pro zkušební jízdy již 16. 11. 2020 ale do plného oficiálního provozu až 25. 4. 2021. Na seznam systémů metra po celém světě bylo znovu přidáno další město: První linka v Tchaj-čung, druhém největším městě na Tchaj-wanu s přibližně […]

V centru ruského Permu otevřeli 16. 1. 2021 novou tramvajovou trať

V centru ruského Permu otevřeli 16. 1. 2021 novou tramvajovou trať. Trať vede ze zastávky Dinamo do zastávky Dvorec Sporta Orljonok. Délka trati je 1 km. Aktuálně po nové trati jezdí tramvajové linky č. 6 a 11. Poprvé za 50 let byla v ruském Permu (Пермь) postavena a uvedena do provozu nová tramvajová trať. Nový […]

© dopravni.net

MAPA ROKU
Ocenění a značka kvality interaktivních plánů od Kartografické společnosti ČR.
Copyright © 2016 SmartGIS s.r.o.